1. Msze Św. w niedzielę i w tygodniu wg stałego porządku. Okazja do spowiedzi świętej przed każdą Mszą Świętą.

 2. Zachęcamy do nawiedzenia i Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym Sanktuarium. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tygodniu codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać:
 • we wtorek - bł. Czesława,
 • we środę - bł. Franciszka Jordana,
 • we czwartek - św. Marię Magdalenę,
 • w piątek - św. Brygidę,
 • w sobotę - św. Kingę.
 1. Nabożeństwa w tygodniu:
 • we wtorek o godz. 17.30 - nabożeństwo do św. Antoniego Padewskiego,
 • we czwartek o godz. 17.30 - nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza.
 1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

 2. 21 lipca po raz pierwszy obchodzone będzie w Kościele wspomnienie liturgiczne Bł. Franciszka Jordana. We wspólnotach salwatoriańskich będzie ono miało rangę święta.  Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania w czasie uroczystej Mszy Świętej, którą będziemy sprawować we środę o godz. 18.00. Poprzedzi ją okazjonalne nabożeństwo o godz. 17.30.

 3. Za tydzień w niedzielę przypada wspomnienie św. Krzysztofa - patrona kierowców. Po każdej Mszy Św. na parkingu przy kościele poświęcimy pojazdy i udzielimy błogosławieństwa kierowcom.

 4. W ubiegłym tygodniu na planowane remonty i inwestycje złożyli Państwo 6022 zł. Bardzo dziękujemy za okazywaną nam życzliwość i ofiarność.

 5. 15 minut przed każdą Mszą Św. w niedziele i święta zapraszamy na projekcję filmu z serii "Nowa jakość życia", przygotowanej przez Centrum Formacji Duchowej salwatorianów w Krakowie. Filmy są wprowadzeniem do Ewangelii dnia i mogą stanowić cenną pomoc w naszym rozwoju duchowym.

 6. Zapraszamy do odwiedzenia sklepiku sanktuaryjnego. Zaopatrzymy się tam w ciekawe książki i modlitewniki oraz błogosławieństwa, obrazki, figurki i dewocjonalia.

 7. Są już dostępne nowe numery tygodników: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy. Są również najnowsze numery Salwatora, Apostoła Zbawiciela i Nowego Życia. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.