1. Msze Św. w niedzielę i w tygodniu wg stałego porządku. Okazja do spowiedzi świętej przed każdą Mszą Świętą.

 2. Zachęcamy do nawiedzenia i Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym Sanktuarium. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tygodniu codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać:
 • w poniedziałek - św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu,
 • we wtorek - śś. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
 • we czwartek - św. Bonawenturę,
 • w piątek NMP z Góry Karmel.
 1. Nabożeństwa w tygodniu:
 • we wtorek o godz. 17.30 - nabożeństwo do św. Antoniego Padewskiego,
 • we czwartek o godz. 17.30 - nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza.
 1. 13 lipca przypada kolejny dzień fatimski. Wracamy do czuwań fatimskich, które będą zawsze w sobotę po 13 dniu miesiąca. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą Św. z homilią. Po Mszy Św. procesja światła wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Po procesji wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski. Nabożeństwo fatimskie zakończymy apelem fatimskim. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Podczas całego czuwania będzie okazja do spowiedzi świętej.

 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

 3. Od dzisiaj 15 minut przed każdą Mszą Św. w niedziele i święta zapraszamy na projekcję filmu z serii "Nowa jakość życia", przygotowanej przez Centrum Formacji Duchowej salwatorianów w Krakowie. Filmy są wprowadzeniem do Ewangelii dnia i mogą stanowić cenną pomoc w naszym rozwoju duchowym.

 4. Zapraszamy do odwiedzenia sklepiku sanktuaryjnego. Zaopatrzymy się tam w ciekawe książki i modlitewniki oraz błogosławieństwa, obrazki, figurki i dewocjonalia.

 5. Są już dostępne nowe numery tygodników: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy oraz lipcowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci. Są również najnowsze numery Salwatora, Apostoła Zbawiciela i Nowego Życia. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.