1. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, sympatykom naszego Sanktuarium, i ludziom dobrej za troskę o stan zdrowia ks. Jacka Wawrzyniaka, Proboszcza i Kustosza, naszej parafii. Stan zdrowia ks. Jacka na dzień dzisiejszy jest nadal bardzo poważny, ale stabilny. Dziękujemy wszystkim za osobiste modlitwy i inicjatywy modlitewne podejmowane w intencji chorego ks. Kustosza oraz służby zdrowia. Prosimy o dalszą modlitwę.

  2. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na remont oraz ogrzewanie naszego sanktuarium. Dziękujemy za każdy dar serca składany na ten cel. Bóg zapłać.

  3. Przy wejściu głównym i dwóch wejściach bocznych do Sanktuarium zainstalowano bezdotykowe kropielnice, zakupione przez ks. Jacka, Proboszcza, w odpowiedzi na prośby parafian. Znajduje się już w nich woda poświęcona. Kropielnice są bezpieczne i możemy z nich korzystać, wchodząc do Kościoła. Dziękujemy osobom, które zainstalowały nowe kropielnice. Bóg zapłać.

  4. Zapraszamy do Sanktuarium na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. W dni powszednie od 9:00 do 18:00, a w niedziele i święta od 13:30 do 17:00 .

  5. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Antoniego Padewskiego na g. 17.30, podczas której pomodlimy się o powrót do zdrowia dla ks. Jacka.

  6. W czwartek zapraszamy na g. 17:30 na nabożeństwo do św. Judy Tadeusza, z modlitwą o powołania.

  7. Przebieg tegorocznej kolędy ze względu na pandemię nie będzie miał tradycyjnej formy odwiedzin duszpasterskich. Jaką formę przyjmie „wizyta duszpasterska”, podamy w odpowiednim czasie.

  8. Zachęcamy do lektury Pisma św. do nabywania prasy religijnej „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i bezpłatnej gazetki.

  9. W sprawach dotyczących kancelarii parafialnej prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

  10. Prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego w Sanktuarium, o zakrywanie ust i nosa oraz zajmowanie wyznaczonych miejsc i zachowanie bezpiecznej odległości.

  11. Do wieczności odeszli śp.: Zygmunt Wójtowicz, Krystyna Gałka, Zygmunt Kotecki, Genowefa Orłowska, Jan Żukrowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…