1. W naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej gościmy dziś ks. Łukasza Karasińskiego SDS – duszpasterza Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań w Krakowie, który podczas Mszy Świętych głosi do nas Słowo Boże.

 2. W minioną niedzielę taca na remont naszego sanktuarium wyniosła 6 676,55 zł. Natomiast ofiary do puszek na stypendia dla najzdolniejszych uczniów i studentów z ubogich rodzin wyniosły 2 832, 62 zł. Bóg zapłać.

 3. Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce.

 4. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o godz. 17.20, połączoną z modlitwą różańcową.

 5. W czwartek wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. W tym dniu podczas Mszy Św. o godz. 18.00 uroczyście zainaugurujemy całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w naszym Sanktuarium. Na zakończenie Mszy Św. uroczyście przeniesiemy Najświętszy Sakrament do kaplicy adoracji, którą będzie ołtarz św. Judy Tadeusza. Adoracja w czwartek do godz. 22.00. W piątek Msza Św. o godz. 8.30 o Najświętszej Eucharystii i pierwszy dzień całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od tej uroczystości każdego dnia będzie trwała całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, abyśmy mogli w każdej chwili dnia przyjść, aby w ciszy i skupieniu pomodlić się, przyklęknąć, porozmawiać z Panem Jezusem ukrytym w białej Hostii. Adoracja będzie trwała w tygodniu od godz. 9.00 do 18.00 oraz w niedziele i święta od 13.30 – 17.00.

 6. Próba przed uroczystością przyjęcia sakramentu bierzmowania w piątek o godz. 19.15.

 7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość odpustowa ku czci św. Judy Tadeusza. Uroczysta Msza Św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.30, której będzie przewodniczyć i kazanie wygłosi ks. Łukasz Darowski SDS – ojciec duchowny naszego Seminarium w Bagnie. W Mszy Św. uczestniczyć będą pracownicy Nadleśnictwa Oborniki Śląskie i będziemy modlić się za Leśników i Myśliwych z racji wspomnienia ich Patrona. św. Huberta. Z racji pandemii nie będzie procesji z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

 8. Nabożeństwo różańcowe w naszym sanktuarium: w tygodniu o 17.20, a w niedziele o 16.20.

 9. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku. Polecamy Pismo Święte z dużym drukiem Nowego i Starego Testamentu, Pismo Święte ilustrowane obrazami z Muzeów Watykańskich, książkę ks. Pawlukiewicza, książki o Ojcu Dolindo,  świece okolicznościowe – ręcznie malowane, książki z historii Kresów, kropielniczki domowe i piękne ikony Ostatniej Wieczerzy i wiele innych.

 10. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy relację o otwarciu wystawy i poświęceniu figury Ojca Franciszka Jordana w naszym sanktuarium, oraz o ewangelizacji wśród kangurów mówi ks. biskup Karol Kulczycki SDS. Natomiast w „Niedzieli” o św. Janie Pawle II, który swoim nauczaniem wyprzedził swoje czasy.

 11. Z tyłu kościoła wyłożone są kartki wypominkowe.

 12. Do wieczności odeszła śp. Czesława Tracz. Wieczny odpoczynek…