1. Dzisiaj, 31 grudnia, ostatni dzień starego roku 2017. O godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne, w czasie którego podziękujemy Bogu za miniony czas, za każde dobro. Przeprosimy za wszelkie błędy i odejścia od miłości. Będziemy również prosić o dalsze błogosławieństwo dla nas, naszych rodzin i naszej Ojczyzny. Za publiczne odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy” podczas tego nabożeństwa będzie można uzyskać odpust zupełny.

2. Jutro w poniedziałek 1 stycznia rozpoczynamy Nowy Rok 2018. W kalendarzu liturgicznym jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki oraz Światowy Dzień Modlitwy o Pokój.

3. W środę, o godz. 17.30, nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa.

4. W piątek, po Mszy Św. wieczornej zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.

5. W sobotę, 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywana w naszej polskiej tradycji religijnej świętem Trzech Króli. Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę w Trzech Króli są darem naszego serca na misyjne cele Kościoła.
W imieniu organizatorów zapraszamy 6 stycznia, na Orszak Trzech Króli. Po Mszy Św. o godz. 12.30 w kościele przy ul. Wyszyńskiego, przejdzie on ulicami naszego miasta przy wspólnym śpiewie kolęd i pastorałek.

6. Trwają odwiedziny duszpasterskie – Kolęda. Przeżyjmy je w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzem. Plan Kolędy na najbliższy tydzień:
2 stycznia – wtorek – od godz. 16.00: 1 ksiądz – ul. Moniuszki i B. Krzywoustego; 2 ksiądz – ul. Ptasia od początku; 3 ksiądz – ul. Piastów Śląskich od początku; 4 ksiądz – ul. H. Pobożnego od początku i H. Brodatego; 5 ksiądz – ul. Powstańców Śląskich od początku.
3 stycznia – środa – od. godz. 16.00: 1 ksiądz – ul. Golędzinowska, Wrocławska od końca; 2 ksiądz – ul. Paderewskiego od początku; 3 i 4 ksiądz – ul. Dąbrowskiego od początku; 5 ksiądz – ul. Chrobrego od początku i P. Skargi;
4 stycznia – czwartek – od. godz. 16.00: ul. Trzebnicka: 1 ksiądz – od. Urzędu Gminy; 2 ksiądz – numery 16 i 16A; 3 ksiądz – nr 16B; 4 ksiądz – nr 20; oraz 2 księży od końca.
5 stycznia – piątek – od godz. 16.00: 1 ksiądz – ul. Skłodowskiej od numeru 20; 2 ksiądz – ul. Sienkiewicza i Skłodowskiej od numeru 39; 3 ksiądz – ul. Skłodowskiej numery 27, 29, 31, 35; 4 i 5 ksiądz - ul. Skłodowskiej od końca; 6 ksiądz – ul. Podzamcze.
6 stycznia – sobota – uroczystość Trzech Króli – Kolędy nie ma.
7 stycznia – niedziela – od. godz. 15.00: Golędzinów: 1 ksiądz – ul. Moniuszki od początku; 2 ksiądz – ul. Baczewskiej, Paderewskiego, Chopina, Trzebnicka; 3 ksiądz – ul. Słowackiego od początku i Kolejowa; 4 ksiądz – ul. Sezamkowa, Obornicka od początku i Kopernika; 5 ksiądz – ul. Obornicka od końca, Zielona i Łąkowa.
Plan Kolędy na stronie internetowej: www.judaiantoni.sds.pl oraz w gablotce.

7. Kancelaria parafialna na czas Kolędy, w poniedziałek – środę i piątek czynna jest w godzinach 16.00 – 17.30 oraz we wtorek i czwartek od godz. 9.00 – 10.00.

8. Rada Parafialna i Katolickie Stowarzyszenie „Ecclesia” organizuje tradycyjną zabawę charytatywną, 3 lutego 2018 r., w restauracji „Stara Rozlewnia”. Cena biletu 125 zł od osoby. Bilety do nabycia w Starej Rozlewni i Cukierni Beza.

9. W przyszłą niedzielę 7 stycznia, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie organizacyjne dla rodziców dziewczynek śpiewających w scholii dziecięcej, w salce na plebanii.

10. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Niedzieli” o zatwierdzeniu przez papieża Franciszka heroiczności cnót kardynała Stefana Wyszyńskiego. Do nabycia nowy numer „Salwatora”, w którym poznamy postać o. Franciszka od Krzyża Jordana.
Jest do nabycia kalendarz parafialny na rok 2018. Koszt wydruku kalendarza 20 zł.

11. W minionym czasie z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli śp. Regina Borowska i śp. Zdzisław Grabowski z Obornik Śl. Wieczny odpoczynek…..