1. Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce.
 2. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.
 3. We wtorek święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. Jest to dzień imienin ks. Rafała Masarczyka SDS. Msza św. w jego intencji z okazji imienin i 40 lat profesji zakonnej zostanie odprawiona o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy.
 4. Także we wtorek w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini odbędą się świecenia biskupie ks. Karola Kulczyckiego SDS. Polecajmy w modlitwie osobę biskupa nominata.
 5. W tym tygodniu przypadają – pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o godz. 20.00. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Natomiast spowiedź od 17.00. Po Mszy Św. wieczornej zmiana bilecików Straży Honorowej. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo pierwszo-sobotnie ku czci Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu odwiedzimy chorych w domach z posługą sakramentalną.
 6. W czwartek rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w naszym sanktuarium przed wieczorną Mszą Św.: w tygodniu o 17.20, a w niedziele o 16.20. Zapraszamy na te piękne nabożeństwa dzieci, młodzież i dorosłych. Zwyczajem lat ubiegłych następujące grupy prosimy o poprowadzenie tej modlitwy: poniedziałek – dzieci i młodzież, środa – Żywy Różaniec i Straż Honorowa NSPJ, czwartek – Wspólnota Rodzin, piątek – Mężczyźni św. Józefa , sobota – Domowy Kościół.
 7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.
 8. Przygotowanie do I Komunii Świętej. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III szkoły podstawowej dotyczące I Komunii Świętej w 2021 r., w piątek, 2 października po Mszy Św. wieczornej w kościele.
 9. Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych obu obornickich parafii, rozpoczną się w sobotę, 3 października, o godz. 16.00 w naszej parafii.
 10. 11 października w naszym sanktuarium odbędzie się koncert papieski z okazji setnej rocznicy urodzin Papieża Polaka w wykonaniu Moniki Gruszczyńskiej – sopran wraz z tenorem przy artystycznej oprawie zespołu instrumentalnego i narratora.
 11. Pragniemy poinformować, że nasza parafia posiada terminal płatniczy. W kancelarii parafialnej i w zakrystii istnieje możliwość dokonania wpłat za pomocą kart płatniczych.
 12. 17 października (sobota) planowana jest Piesza Pielgrzymka do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Szczegółowe informacje podamy za tydzień.
 13. Solenizantom i Jubilatom miesiąca października życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Boże i św. Antoniego Padewskiego.
 14. Zachęcamy do odwiedzenia sklepiku sanktuaryjnego. Polecamy Pismo Święte. Książki i film o życiu i dziele Ojca Franciszka Jordana, książkę o ojcu Dolindo, album o św. Janie Pawle II z racji setnej rocznicy urodzin.
 15. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o grupie ludzi, którzy dziś deklarują się jako ‘bezwyznaniowcy’. Natomiast w „Niedzieli” o tym, że czas wracać do kościoła, czyli, że żadnej transmisji nie wolno stawiać na równi z osobistym kontaktem z Panem Bogiem na Eucharystii oraz o przyczynach stresu u dzieci szkolnych.
 16. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Andrzej Kalinowski. Wieczny odpoczynek…