1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę na remont naszego sanktuarium. Bóg zapłać.

  2. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  3. W czwartek nabożeństwo w intencji powołań i do św. Judy Tadeusza o godz. 17.30.

  4. W piątek w liturgii Kościoła święto św. Stanisława Kostki. Jest to dzień imienin ks. Stanisława Kucały SDS. Msza Św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 18.00.

  5. W przyszłą sobotę i niedzielę będziemy gościć pana Arkadiusza Łodziewskiego z małżonką, autora min. książki „Poradnik antydepresyjny”. Podczas Mszy Św. podzielą się swoim świadectwem wiary. W sobotę o godz. 19.00 w naszej „Sferze” odbędzie się dodatkowe spotkanie podczas, którego nasz Gość będzie mówił jak poradzić sobie min. z lękiem czy depresją duchową. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się przygotowanie do męskiego oblężenia Jasnej Góry, które będzie miało miejsce 26 września. Ze względu na stan pandemii wydarzenia te będą się odbywały w formie online oraz na parafiach. W naszej parafii spotkania organizują Mężczyźni św. Józefa. Program tygodniowego przygotowania oraz Oblężenia Jasnej Góry w naszej parafii, wyłożony jest z tyłu kościoła. Zachęcamy mężczyzn to wzięcia udziału w tym męskim zrywie modlitewnym.

  7. Katolickie Stowarzyszenie Ecclesia informuje, że są jeszcze wolne miejsca na zajęcia szkółki narciarskiej dla uczniów klas 4 - 8. Dnia 21.09.br. (poniedziałek) o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 3 odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców. Na zebranie serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy już zadeklarowali chęć uczestnictwa swoich dzieci oraz tych do których nasze zaproszenie jeszcze nie dotarło. Prosimy o przekazanie naszego zaproszenia dalej wśród rodziców.

  8. Zachęcamy do odwiedzenia sklepiku sanktuaryjnego. Polecamy Pismo Święte i inne pamiątki na prezent z okazji I Komunii Świętej i ślubu. Książki i film o Ojcu Franciszku Jordanie, książkę ks. Pawlukiewicza, album o św. Janie Pawle II. Ponadto ciekawe książki, które otrzymaliśmy z wydawnictwa Salwator o umownej cenie „wszystko za 6 zł”. Są także książki o Eucharystii, które pomagają nam zrozumieć i dobrze przeżyć Mszę Świętą.

  9. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o sile przebaczenia oraz jak pomóc chorym na schizofrenię. Natomiast w „Niedzieli” o ks. Gabrielu Amorth, watykańskim egzorcyście, który pokazuje nam jak walczyć ze złem. Do nabycia nowy numer „Nowego Życia” poświęcony tematowi katechizacji.