1. W minioną niedzielę ofiary na pomoc finansową dla mieszkańców Bejrutu wyniosły 3310,12 zł. Bóg zapłać.

  2. We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.30 dla dzieci i o godz. 19.00 dla młodzieży.

  3. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  4. W czwartek nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza o godz. 17.30, natomiast o godz. 20.00 – Godzina Święta.

  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 – do 18.00. Spowiedź św. od godz. 17.00 – 18.00. Po Mszy Św. wieczornej zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.

  6. W sobotę po Mszy Św. porannej nabożeństwo pierwszo-sobotnie wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. W tym dniu odwiedzimy chorych w domach z posługą sakramentalną.

  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

  8. Przypominamy o ciągłym obowiązku noszenia maseczek podczas nabożeństw w kościele i przestrzegania przepisów sanitarnych dla dobra nas wszystkich.

  9. Zachęcamy do odwiedzenia sklepiku sanktuaryjnego. Polecamy obrazkową Biblię dla najmłodszych, modlitewniki z dużymi literami, album o św. Janie Pawle II z okazji setnej rocznicy urodzin, popularne książki arcybiskupa Sheena „Idź do nieba. Duchowy drogowskaz ku wieczności” czy „Maryja. Pierwsza miłość świata”.

  10. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o rocznicy powstania Solidarności. Natomiast w „Niedzieli” o tym, co stanowi istotę mądrości. Do nabycia nowy numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”.

  11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli śp. Zuzanna Czajkowska, Henryk Balicki, Stanisława Czarnecka z Obornik Śląskich oraz Mariusz Durkalec z Golędzinowa. Wieczny odpoczynek…