1. W odpowiedzi na prośbę Episkopatu Polski, dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc finansową dla mieszkańców Bejrutu. Za dar serca składamy Bóg zapłać.

  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

  3. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  4. W czwartek nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza.

  5. Spotkanie dla rodziców dzieci, które ze względu na epidemię nie przystąpiły w czerwcu do I Komunii Świętej, odbędzie się w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej ok. godz. 18.30 w kościele. Na spotkaniu zostaną omówione kwestie dotyczące terminy I Komunii Świętej i sprawy organizacyjne.

  6. Przypominamy o ciągłym obowiązku noszenia maseczek podczas nabożeństw w kościele i przestrzegania przepisów sanitarnych dla dobra nas wszystkich.

  7. Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza dzisiaj na koncert pt. „Tango prosto z Argentyny z polską duszą” o godz. 17.00.

  8. Zachęcamy do odwiedzenia sklepiku sanktuaryjnego. Polecamy obrazkową Biblię dla najmłodszych, modlitewniki z dużymi literami, album o św. Janie Pawle II z okazji setnej rocznicy urodzin, książkę ks. Pawlukiewicza pt. „Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim”.

  9. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o Jasnej Górze – domu, w którym zawsze czeka Matka oraz o tym czy mobilność współczesnego świata sprzyja życiu wspólnot parafialnych. Natomiast w „Niedzieli” o tym, kiedy wprowadzić dziecko w świat modlitwy i jak winna wyglądać wspólna rodzinna modlitwa.