1. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę na remont naszego sanktuarium. Bóg zapłać.

  2. Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

  3. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  4. Nabożeństwo fatimskie w środę. Po Mszy Św. o godz. 18.00 procesja światła, różaniec i Apel Fatimski.

  5. W czwartek nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza o godz. 17.30

  6. W sobotę, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy Św. będzie święcenie wiązanek z kwiatów i ziół.

  7. Informujemy, że ze względu na stan epidemii zostały odwołane tegoroczne pielgrzymki do Ziemi Świętej i śladami św. Jana Pawła II. Uczestników pielgrzymek prosimy o kontakt z księdzem proboszczem w kwestii zwrotu zaliczek.

  8. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku sanktuaryjnego. Polecamy min. książkę pt.: „Bóg wie, że życie bywa ciężkie”, „Orędzie Niepokalanej” czy książkę ks. Radeckiego „Jak się spowiadać?”. Ponadto książki dla młodzieży: „Bitwa każdego młodego mężczyzny” czy „Dziewczyna według Serca Bożego”. Książki dla dzieci. Piękne ikony Matki Bożej i Świętej Rodziny. Wiele z tych pozycji jest pięknym prezentem na różne okazje.

  9. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o recepcie św. Ignacego na pojednanie. Natomiast w „Niedzieli” o profanacji krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie przez tych, którzy chcą wywrócić świat do góry nogami.

  10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Stanisław Diaków z Obornik Śląskich. Wieczny odpoczynek…