1. Z radością pragniemy poinformować, że Ojciec Święty Franciszek w dniu 1 sierpnia 2020 r. mianował Księdza Karola Kulczyckiego SDS, wiceprowincjała Polskiej Prowincji Towarzystwa Boskiego Zbawiciela (Księża Salwatorianie), Biskupem Diecezji Port Pirie w Australii. Polecamy Biskupa Nominata w naszych modlitwach, życząc mu obfitości łask Bożych w nowych zadaniach, które stawia przed nim Bóg!

  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańca świętego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 17.00

  3. Spotkanie salwatorianów świeckich w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

  4. W poniedziałek wyrusza z Wrocławia 40 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę, pod hasłem „Wielka tajemnica wiary”. W tym roku ze względu na pandemię, będzie miała ona charakter sztafetowy. Z tego względu od poniedziałku do soboty zapraszamy do naszego sanktuarium na godz. 20.00, na godzinną adorację w ciszy zakończoną Apelem Maryjnym. Adorując Chrystusa w Najświętszym Sakramencie chciejmy zgłębiać wielką tajemnice naszej wiary pielgrzymując duchem na Jasną Górę.

  5. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  6. W czwartek o 17.30 nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza.

  7. W piątek mimo, że jest to pierwszy piątek miesiąca wyjątkowo adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00 i od 20.00 – 21.00 w ramach duchowej pielgrzymki. Spowiedź św. od godz. 17.00. Po Mszy św. zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.

  8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na remont naszego sanktuarium. Bóg zapłać.

  9. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku sanktuaryjnego, w którym można nabyć Pismo Święte, książki religijne i wiele dewocjonaliów. Polecamy min. książkę pt.: bestseler „Szopa, która nakarmiła milion dzieci”; „Jak pokonać depresję”, „Jak uwolnić się od złego ducha”. Książki dla młodzieży: „Bitwa każdego młodego mężczyzny” czy „Dziewczyna według Serca Bożego”. Książki dla dzieci. Piękne ikony Matki Bożej i Świętej Rodziny. Wiele z tych pozycji jest pięknym prezentem na różne okazje.

  10. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy artykuł „Nieważność a nierozerwalność małżeństwa”. Natomiast w „Niedzieli” o tym kim są aniołowie i po co są nam potrzebni.

  11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Henryka Malinowska z Obornik Śląskich. Wieczny odpoczynek…