1. W minioną niedzielę taca na remont naszego sanktuarium wyniosła 7711, 84 zł. Bóg zapłać.

  2. Spotkanie salwatorianów świeckich w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

  3. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  4. W czwartek o 17.30 nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza.

  5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będziemy święcić pojazdy z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców.

  6. Także w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci św. Anny w kaplicy w Kowalach o godz. 9.45.

  7. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku sanktuaryjnego, w którym można nabyć Pismo Święte, książki religijne i wiele dewocjonaliów. Polecamy min. rozważania do medytacji nad słowem Bożym każdego dnia, książeczkę o Eucharystii według wizji mistyczki Cataliny Rivas, książki o ojcu Dolindo, świece na prezent, modlitewniki. Ponadto można nabyć świece, białą szatę i pamiątki do chrztu św., kartki z życzeniami, książki dla dzieci, krzyże na ścianę, ikony, figurki Matki Bożej i aniołów.

  8. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o górze Karmel w Ziemi Świętej oraz o Marii Magdalenie, która przynosi Kościołowi nadzieję. Natomiast w „Niedzieli” o wierze uzdrawiającej relacje małżeńskie i międzyludzkie.

  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Helena Podgórska z Obornik Śląskich. Wieczny odpoczynek…