1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańca świętego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 – 17.00.

  2. Spotkanie salwatorianów świeckich w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

  3. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  4. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa w środę: o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Józefa, Msza Święta, następnie konferencja i spotkanie dyskusyjne pt.: „Fatalne zauroczenie – wierność”.

  5. W czwartek o 17.30 nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza.

  6. W przyszłą niedzielę drugą miesiąca taca przeznaczona na remont naszego sanktuarium. Za ofiary Bóg zapłać.

  7. Pozostały ostatnie wolne miejsca na wyjazd na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę 11 lipca br. Wyjazd o godz. 9.00 spod obydwu kościołów. Zapisy u p. Teresy Garbacz.

  8. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku sanktuaryjnego, w którym można nabyć Pismo Święte, książki religijne i wiele dewocjonaliów. Polecamy min. książki o ojcu Dolindo, świece na nabożeństwo fatimskie, modlitewniki, ikony obrazów naszych patronów św. Antoniego i św. Judy Tadeusza.

  9. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym jak przezwyciężyć wątpliwości w wierze. Natomiast w „Niedzieli” o tym, dlaczego wiara w Boga nie dopuszcza przesądów i zabobonów. Do nabycia nowy numer „Posłańca św. Antoniego” poświęcony naszej drodze do nieba i świętości oraz o egzorcyzmie św. Antoniego. Ponadto nowy numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej w której przeczytamy o mistyczce bł. Matce Speranza – bliźniaczej duszy o. Pio oraz jakie sanktuaria warto odwiedzić w wakacje.

  10. W minionym czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Krystyna Mazurkiewicz i Jan Sadkiewicz z Obornik Śląskich. Wieczny odpoczynek…