1. Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

  2. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  3. Z dniem 1 lipca do naszej wspólnoty zakonnej i parafialnej przychodzi ks. Maciej Figarski SDS. Życzymy mu wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

  4. W czwartek o 17.30 nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza. Natomiast o godz. 20.00 Godzina Święta.

  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 – 18.00. Spowiedź święta od godz. 17.00 – do 18.00. Po Mszy Św. wieczornej wymiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.

  6. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo pierwszo-sobotnie wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Odwiedziny chorych w domach wznowione zostaną od września.

  7. Ze względu na czas urlopów kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna jest w poniedziałki od godz. 16.00 – 17.30 i wtorki od godz. 9.00 – 10.00. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny i umówienie się z duszpasterzem.

  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje wyjazd na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę 11 lipca br. Wyjazd o godz. 9.00 spod obydwu kościołów. Zapisy u p. Teresy Garbacz.

  9. Solenizantom i jubilatom miesiąca lipca życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej i św. Antoniego.

  10. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku sanktuaryjnego, w którym można nabyć Pismo Święte, książki religijne i wiele dewocjonaliów. Polecamy min. książkę ks. profesora Rosika o eucharystii, literaturę z duchowości męskiej i ojcostwa, modlitewniki, ikony obrazów naszych patronów św. Antoniego i św. Judy Tadeusza.

  11. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym komu pandemia pomogła odnaleźć Pana Boga. Natomiast w „Niedzieli” o tym jak będą wyglądały pielgrzymki w bieżącym roku. Do nabycia nowy numer „Posłańca św. Antoniego” poświęcony naszej drodze do nieba i świętości oraz o egzorcyzmie św. Antoniego. Ponadto nowy numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej w której przeczytamy o mistyczce bł. Matce Speranza – bliźniaczej duszy o. Pio oraz jakie sanktuaria warto odwiedzić w wakacje. Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.