1. W dniu dzisiejszym podczas dodatkowej Mszy Św. o godz. 9.45, dwanaścioro dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Dzieciom oraz ich rodzicom składamy nasze jak najlepsze życzenia. Wszyscy bierzemy udział w ich radości i świętowaniu. Od poniedziałku do piątku w ramach tzw. „Białego Tygodnia” dzieci będą przychodziły w swoich strojach komunijnych na Mszę św. o godz. 16.30.

 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę na remont naszego sanktuarium. Bóg zapłać.

 3. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Świętej wieczornej procesja eucharystyczna, następnie różaniec i Apel fatimski.

 4. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Do czwartku, po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedzielę po 17.00, procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła. Zachęcamy dziewczynki do sypania kwiatów. W czwartek na zakończenie oktawy poświecenie wianków i ziół.

 5. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu o 17.30 a w niedziele i święta o 16.30.

 6. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

 7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Osoby pragnące włączyć się do apostolstwa Straży Honorowej NSPJ proszone są o kontakt z księdzem proboszczem lub p. Marią Skorecką do środy. Jeśli znajdą się chętne osoby to podczas Mszy Św. wieczornej nastąpi przyjęcie do Godziny Obecności.

 8. Także w piątek swoją uroczystość odpustową przeżywa parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczysta suma odpustowa o godz. 18.30.

 9. W sobotę o godz. 10.30 spowiedź dla dzieci, rodziców i krewnych drugiej grupy komunijnej. Dzieci te przystąpią do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę podczas dodatkowej Mszy Św. o godz. 9.45.

 10. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku sanktuaryjnego, w którym można nabyć Pismo Święte, książki religijne i wiele dewocjonaliów. Polecamy Pismo Święte, Figurki Matki Bożej i Aniołów Stróżów na prezent komunijny, lub z innych okazji. Są ikony obrazów naszych patronów św. Antoniego i św. Judy Tadeusza.

 11. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o Eucharystii, w której dokonuje się największy cud świata. Natomiast w „Niedzieli” o cudach eucharystycznych. Do nabycia nowy numer „Nowego Życia” poświęconego stanowi epidemii. Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Zofia Lichtarska z Obornik Śląskich. Wieczny odpoczynek…