1. Przypominamy, że w związku z pandemią, w naszym sanktuarium może jednocześnie na nabożeństwie przebywać 68 osób, w kaplicy w Golędzinowie 10 osób i w kaplicy w Kowalach 13 osób. Pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa maseczkami lub szalikami. Zajmujemy miejsca wyznaczone – jedna kartka na jedną osobę.

  2. Nabożeństwa majowe: w tygodniu o 17.30, a w niedziele i święta o 16.30.

  3. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  4. We wtorek Dzień Matki. Wszystkim mamom składamy serdeczne życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a dla zmarłych modlimy się o dar życia wiecznego.

  5. W przyszłą niedzielę w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, ks. neoprezbiter Stanisław Biegun SDS, który odbywał w naszej wspólnocie praktykę diakońską, będzie sprawował w naszym sanktuarium Mszę Świętą Prymicyjną o godz. 11.00. Po Każdej Mszy Św. udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

  6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na potrzeby parafii oraz na remont sanktuarium, w tym trudnym czasie. Za każdy dar serca i wyrazy życzliwości – Bóg zapłać.

  7. Sprawy w Kancelarii parafialnej prosimy załatwiać drogą telefoniczną lub meilową. Osobiście prosimy zgłaszać się po uprzednim umówieniu się z duszpasterzem.

  8. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy, o tym co zrobić, aby nie przeoczyć Mesjasza gdy powróci. Dołączony jest dodatek o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej. W „Niedzieli” o Dniu Matki, który skłania do refleksji nad tajemnicą macierzyństwa objawioną w Piśmie Świętym. 

  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Henryk Król z  Wilczyna. Wieczny odpoczynek…