1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

 2. We wtorek rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej i jednocześnie Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele pół godziny przed wieczorną Mszą Św.: w tygodniu o 17.20, a w niedziele o 16.20. Zapraszamy na te piękne nabożeństwa dzieci, młodzież i dorosłych. Zwyczajem lat ubiegłych następujące grupy prosimy o poprowadzenie tej modlitwy: poniedziałek – dzieci, środa – Żywy Różaniec i Straż Honorowa NSPJ, czwartek – Wspólnota Rodzin, piątek – młodzież, sobota – Domowy Kościół.

 3. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o godz. 17.30. Z tej racji nabożeństwo różańcowe o godz. 19.30. Jest to kontynuacja ubiegłorocznego zwyczaju różańca dla tych, którzy w tygodniu w wyznaczonej godzinie nie mogą wziąć udziału w nabożeństwie.

 4. W czwartek o godz. 8.30 Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku akademickiego Uniwersytetu III Wieku „Atena”.

 5. Różaniec dla mężczyzn w piątki października o godz. 19.30.

 6. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Natomiast spowiedź dla dzieci, młodzieży i dorosłych od godz. 17.00. Po Mszy Św. wieczornej zmiana bilecików Straży Honorowej. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo pierwszo-sobotnie ku czci Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu odwiedzimy chorych w domach z posługą sakramentalną.

 7. W dniach 4 – 6 października zapraszamy na weekend w „Sferze”. W piątek o 19.00 swoje świadectwo wygłosi nawrócony raper Łukasz Wieczny Wieczorek. W sobotę od godz. 12.00 zajęcia dla dzieci, a o 16.00 opowieści naszych młodych podróżników „Paragon z podróży”. Sobotę zakończymy spotkaniem z filozofią o godz. 19.00, którą poprowadzi ks. Rafał Masarczyk SDS. Szczegółowy plan na stronie internetowej i na stoliku z tyłu kościoła.

 8. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańca świętego.

 9. 12 października (sobota) wyruszy spod naszego kościoła Piesza Pielgrzymka do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Szczegółowe informacje podamy za tydzień.

 10. Solenizantom i Jubilatom Miesiąca października życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Boże i św. Antoniego Padewskiego.

 11. Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza 5 października (sobota) o godz. 17.00 na koncert Joanna Ślipko and lub Jazz Band.

 12. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o potrzebie modlitwy za kapłanów. Natomiast w „Niedzieli” informacja o jubileuszu 35-lecia konsekracji naszego kościoła. Do nabycia nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego” oraz „Naszej Parafii”.

 13. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Edward Prucnal z Obornik Śląskich i Krystyna Chliborób z Golędzinowa. Wieczny odpoczynek…