1. W dniu dzisiejszym w kaplicy w Golędzinowie, przeżywamy uroczystość I Komunii Św. natomiast w kościele parafialnym uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej podczas Mszy Św. o godz. 12.30.

  2. W minioną niedzielę taca na remont naszego kościoła wyniosła 8 385, 48 zł. Dziękujemy za ofiary składane na organizację uroczystości ku czci św. Antoniego. Bóg zapłać.

  3. W poniedziałek zapraszamy mężczyzn na spotkanie z Janem Budziaszkiem. Po Mszy Św. o godz. 18.30 różaniec dla mężczyzn i konferencja.

  4. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  5. Nabożeństwa majowe pół godziny przed Mszą Św. wieczorną, jedynie we wtorek o godz. 20.00.

  6. W piątek zapraszamy na spotkanie z biblistą ks. prof. Mariuszem Rosikiem. Podczas Mszy Św. o godz. 18.00 skieruje do nas słowo Boże, następnie wygłosi wykład pt. „Lektura Biblii: od czytania do spotkania”. Wykład odbędzie się w zakupionym dzięki ofiarodawcom namiocie sferycznym, na parkingu przy naszym kościele.

  7. W sobotę 25 maja w naszym kościele, podczas Mszy Św. o godz. 10.00 alumni naszego Seminarium w Bagnie przyjmą świecenia diakonatu. Z tej racji nie będzie Mszy Św. o godz. 8.30. Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Św. o godz. 10.00.

  8. Także w sobotę zapraszamy do namiotu sferycznego. Od godz. 13.00 warsztaty dla dzieci i młodzieży, o godz. 19.00 zapraszamy na wspólny parafialny grill. Natomiast w niedzielę po każdej Mszy Św. zapraszamy na kawę i ciasto z okazji Dnia Matki, a w godzinach popołudniowych na naukę tańca towarzyskiego.

  9. Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę fotografii Tadeusza Parceja pt. „Na każdy dzień”.

  10. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, po co Bogu człowiek. Natomiast w „Niedzieli” o profanacjach w Polsce i o tym, ż e Europa żyje tak jakby Boga nie było. Do nabycia „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.  

  11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Stanisława Krasinkiewicz z Obornik Śląskich i Henryk Litwinowicz z Wilczyna. Wieczny odpoczynek…