1. Kolejny Festyn Rodzinny św. Antoniego przeszedł do historii. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie festynu. Słowa wdzięczności należą się naszym dobrodziejom i sponsorom. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy za rok.
  2. W czwartek obchodziliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy za udział w procesji i za świadectwo waszej wiary. Dziękujemy Nadleśnictwu i Wojownikom Maryi za przygotowanie ołtarzy, dziewczynkom za sypanie kwiatów i służbie liturgicznej za pomoc. Do czwartku włącznie zapraszamy codziennie wieczorem na Mszę św. i procesję. Zachęcamy dziewczynki do sypania kwiatów.
  3. We wtorek, 24 czerwca, obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej.
  4. W piątek, 27 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę 28 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. Obornicka Wspólnota Wojowników Maryi zaprasza mężczyzn na kolejne spotkanie formacyjne w najbliższy piątek, 27 czerwca po Mszy św. wieczornej.
  6. Dzisiaj sklepik parafialny jest czynny po Mszy o 8.00, 11.00, 12.30 i 18.00.
  7. We Wrocławiu w dniach 13-19 lipca odbędzie się IV Ogólnopolski Kurs Chorału Gregoriańskiego – więcej informacji na plakacie.
  8. Zachęcamy parafian i gości do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu, jak również zachęcamy do udziału w nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o 17.30.
  9. W wakacje będzie zmiana w godzinach Mszy świętych i tak w niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30 a w dni powszednie nie będzie Mszy o godzinie 7.00.
  10. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się KOSTUCH MICHAŁ i TOMASZEK MARTA zamieszkali w Obornikach Śląskich. Jeśli ktoś wie o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest o tym fakcie poinformować proboszcza.
  11. W piątek o godz. 7:45 zapraszamy na Mszę Świętą w intencji nauczycieli, dzieci i młodzieży z okazji zakończenia roku szkolnego.

  Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności.